Hakkımızda

Hakkımızda

50 yılı aşkın bir süredir Ağva’da hizmet veren Motel Tahir; plaja yaklaşık 5 dakikalık yürüme mesafesinde, yeşilçay nehri kenarında, sakin ve huzurlu bir konuma sahiptir. Defne ve sedir ağaçlarıyla bürünmüş muhteşem bir yamaç manzarası sizleri kucaklar.

 

En ince ayrıntısına kadar titizlikle döşenmiş odalarında üzerinizdeki tüm yorgunluğu ve stresi atıp, kendinizi evinizin rahatlığında hissedeceksiniz.

 

Samimi ve güleryüzlü hizmeti ilke edinmiş personelimiz, siz konuklarımızın huzurlu bir tatil geçirmenizi sağlamak adına gece gündüz çalışmaktadırlar.

 

Ağva; genel olarak istanbula yaklaşık 100 km mesafede, iki dere arasında, tepelerle çevrili küçük bir balıkçı köyü olarak adlandırılabilir. 4,5 km kumsalı ile karadenizin en güzel kum plajlarından biridir. Dahası karadeniz kıyılarının kalkerli yapısı zaman içerisinde, birbirinden güzel birçok koy oluşumuna olanak tanımıştır.

 

Sessiz, sakin ve huzurlu atmosferi ile her yıl küçümsenmeyecek oranda yerli ve yabancı turist ağırlamaktadır. Tertemiz havası ve muhteşem doğası ile sizleri sarar. Emin olun geri dönmek istemeyeceksiniz…

Teşekkürler


Güveniniz için teşekkürler.Konuşmaya Başla
Sizin için hep buradayız!
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?